2017-2018 SONBAHAR TRENDLERİ

Sonbahar-kış koleksiyonunda ofislerde görmeye alışık olduğumuz takımlar,döpiyesler, kalem etekler sınırları aşıp,
sokaktaki yerini almaya başladı.

Son dönemde oldukça trend olan oversize kalıplar yerini bele vurgu yapan elbise, gömlek, trenç ve kabanlara bıraktı. İnce belli olanlar bu sezon oldukça şanslı 🙂

Dış giyimde pek alışık olmadığımız naylon yağmurluk ve trençler de koleksiyonların parçaları arasında. Sevmeyeni olduğu kadar seveni de olan naylon kıyafetleri muhtemelen bu sezon sıklıkla göreceğiz.


Geçen sezonda gördüğümüz pembeler bu sezon yerini daha canlı bir renk olan kırmızıya bıraktı. Kırmızı renk koleksiyonlarda yerini aldı. Givenchy koleksiyonunda sadece kırmızı rengine yer verirken, Giorgi Armani, Versace ve Fenni gibi ünlü markalarda kırmızı rengini koleksiyonlarına eklemekte gecikmedi.

90′ ların geniş vatkalı uzun ceketleri geri dönüyor. Takım giymek trend olmamasına rağmen bu sonbahar sezonda üst sıralarda ki yerini alıyor. Victoria Beckham giymeye başladı bile 🙂

Özellikle 70 döneminde sıkça görülen kadife takımlarda tekrar askılarda yerini alacak. Prada, Marc Jacobs gibi ünlü markalar koleksiyonlarına fitilli kadife takımları ekledi.

Büyük çanta takmayı sevenlere de  müjde… Bu sezon sizin. Büyük çantalarda koleksiyon ve vitrinlerdeki yerini aldı.

 

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir