A Z HAKAN GÜNDAY

 

Bende ki kitap 43. baskı okunan ve beğenilen kitaplar arasında olduğu kesin. Kitabın fazla basılması bende mükemmel bir yazarla karşı karşıya olduğum hissini uyandırır. 

 

 

Ama durum bu sefer biraz farklı oldu.Kitabı hiç araştırmadan sipariş ettim. Heyecanla başladım okumaya anlatılan konu güzeldi kitap iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde anlatılan çok küçük yaşta annesi tarafından evlendirilen Derda. Hikayeyi güzel anlatmış yazarımız, sürükleyici falan ama argo kelimelerin o kadar kullanılmasına gerek yoktu bence. Okurken aklıma adam kelime kıtlığına girmiş tıkandığı noktada basmış argoyu. Gerek yoktu bu kadarına. Rahatsız edici noktalardan bi tanesi de Müslüman kadınlarla ilgili yazılanlar. Müslüman kadınların giydikleri kıyafetleri cinsel fantezi aracı olarak anlatılmış kitapta. 

 Gerçekten kalemi güzel onca yazar varken araştırmadan bu kitabı aldığıma pişman oldum. Sebebi insanların duygularına,düşüncelerine, yaşamlarına, inançlarına saygı göstermeksizin beynindeki karanlık oda da şekillendirip yazması. 

 

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir