YILIN İLK KİTABI ( KORKMA İYİ BİR ANNESİN)

Korkma! İyi bir annesin…. Kitabımızın ponçik yazarı Doç.Dr. Saniye BENCİK KANGAL namı diğer AKADEMİSYEN ANNEE. İnstagram kullanıyorsanız görme ihtimaliniz yüksek. İnstagram sayfası, oldukça bilgi veren, pozitif, okul öncesini sevdiren, oyun önerilerin bol olduğu kendinizi iyi hissedeceğiniz mükemmel bir sayfa. Eeee hal böyle olunca kitabın muntazam olup insana iyi gelmesi kaçınılmaz.

 Okurken kendinizden çok şey bulacağınız bir kitap. Yazarımız bilgilerini, deneyimlerini, yaşadıklarını, olabilecekleri akıcı bir şekilde kaleme almış. Emeğin çok olduğu bir kitap. İnstagram hesabımdan takip ediyordum  akademisyen anneyi ve bir sabah bir paylaşımın altına yazdığı yazı beni çok etkilemişti. Saatlerce çalışıyor, çocuğuna , eşine ailesine yetiyor ve sürekli üretiyordu. Pozitif enerjisi yansıyordu ekrana vee ordan sizee. 

 

Annelere iyi gelecek bir kitap. Yaşananları, annelerin yaşadığı sorunları yazmış ve örnekler vererek yapabilecekleri konusunda renkli, kendinizi iyi hissettiren pencereler açmış. Alın ve okuyun pişman olmazsınız 😉

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir